Wille Jana

Inwestycja mieszkaniowa

mieszkania

Wille Jana

ul. Paradna 43/45, Łódź

Osiedle „Wille Jana” to nowoczesny kompleks mieszkaniowy, złożony z siedmiu kameralnych 4-piętrowych budynków apartamentowych, w sąsiedztwie Stawów Jana. Wyróżnia je nowatorska i niebanalna architektura, wyjątkowy klimat miejsca oraz ponadprzeciętny standard wykończenia. Osiedle, zanurzone jest w zieleni, to doskonałe miejsce do tego, by nabrać dystansu i uciec od zgiełku, pozostając jednocześnie w mieście.
7
liczba budynków
164
liczba mieszkań
50-136
powierzchnia apartamentów
10 517
łączna powierzchnia mieszkań

Osiedle oferuje szereg udogodnień dla mieszkańców: zielony dziedziniec z placem zabaw dla dzieci, garaże podziemne pod każdym z budynków, miejsca naziemne na terenie inwestycji, windy, komórki lokatorskie czy też system nawadniania zieleni wodą, czerpaną ze studni głębinowych. Przy wjeździe na zamknięty teren osiedla zaprojektowano pomieszczenie ochrony.

„Wille Jana” to w sumie 140 komfortowych mieszkań (apartamenty 2, 3, 4 i 5-pokojowe, o powierzchniach od 50 do 136 mkw). Funkcjonalne rozkłady dają wiele możliwości aranżacji wnętrz, a duże okna zapewniają ich doskonałe doświetlenie. Wszystkie mieszkania wyposażone zostały w przestronne tarasy.