Point.44

Inwestycja handlowo-usługowo-biurowego

handlowo-usługowo-biurowego

Point.44

ul. Puławska 44, Piaseczno

„POINT.44” to kompleks dwóch budynków: handlowo-usługowo-biurowego oraz gastronomicznego typu Drive Thru, zlokalizowany przy Puławskiej w Piasecznie. Cechuje go elegancka i nowoczesna architektura, bezpośrednia ekspozycja oraz dostęp z ulicy Puławskiej. To parametry idealne dla osób ceniących swój czas i wygodę.
2
liczba budynków
126
miejsca parkingowe
7 453
powierzchnia użytkowa

Budynek handlowo-usługowo-biurowy oferuje 3 kondygnacje naziemne o łącznej powierzchni najmu 5708 mkw. oraz jedną kondygnację podziemną z garażem na 83 miejsca. Ponadto na zewnątrz znajdują się 43 miejsca postojowe przeznaczone dla klientów i interesantów. Budynek został podzielony na dwie części o odmiennych funkcjach: handlowo-usługową w części dolnej oraz biurową na wyższych piętrach. Lokal gastronomiczny typu Drive Thru to niezależny budynek 1-kondygnacyjny o łącznej powierzchni 220 mkw., usytuowany w południowej części działki.

„POINT.44” położony jest w północnej części Piaseczna, tuż przy południowych dzielnicach Warszawy. Doskonała lokalizacja, z bezpośrednim dostępem do DK 79, drogi pełniącej funkcję łącznika między Obwodnicą Ekspresową Warszawy a Dużą Obwodnicą Warszawy (DK50), przeznaczoną dla ruchu tranzytowego – w połączeniu ze świetną infrastrukturą drogową – gwarantuje wygodny dostęp do tras wylotowych na Poznań Łódź, Katowice i Kraków, także dróg ekspresowych S2, S8, NS i autostrady A2.

Najemcy „POINT.44”: Liberty Motors, Total Fitness, AirBike, Ltec, Dalmec Polska.