Liberty Park Poniatowskiego Ofirmie Li

LIBERTY INVESTMENTS

LIBERTY INVESTMENTS Sp. z o.o. Sp. k. z powodzeniem prowadzi działalność na polskim rynku nieruchomości. Jako spółka inwestycyjno-deweloperska koncentruje się na inwestycjach w lokalizacjach z dużym potencjałem rozwoju. Specjalizuje się w budowie wysokiej jakości mieszkań, apartamentów i obiektów komercyjnych.

LIBERTY INVESTMENTS Sp. z o.o. Sp. k. jest kontynuacją działalności prowadzonej przez LIBERTY MOTORS S.A. wynikającą z podziału spółki, który miał miejsce w 2019 roku. Do tej pory spółka zrealizowała kilkanaście projektów komercyjnych i 2 inwestycje mieszkaniowe o łącznej powierzchni 30 tys. mkw. W realizacji pozostają kolejne 4 projekty o charakterze mieszkaniowym.

Spółka jest właścicielem portfela 6 nieruchomości komercyjnych na wynajem, o łącznej powierzchni 11,5 tys. mkw., zlokalizowanych w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Łowiczu, Kutnie i w Warszawie.

Liberty Distribution Logo Ofirmie

więcej

Liberty Corp Logo Ofirmie

więcej

Liberty Liberty Distribution Ofirmie

LIBERTY DISTRIBUTION

LIBERTY DISTRIBUTION Sp. z o.o. działa w branży motoryzacyjnej. W Polsce jest największym partnerem i dystrybutorem firmy Inter Cars S.A., lidera rynku dystrybucji części samochodowych w Europie Środkowej Wschodniej.

LIBERTY DISTRIBUTION Sp. z o.o. jest kontynuacją działalności firmy prowadzonej przez Rafała Kwiatkowskiego, który rozwijał biznes samochodowy od 2006 roku. W związku z dynamicznym rozwojem grupy i różnorodności prowadzonych biznesów LIBERTY DISTRIBUTION rozpoczęła swoją działalność w 2019 roku z podziału spółki Liberty Motors S.A.

Firma prowadzi obecnie 30 oddziałów Inter Cars w 3 województwach – łódzkim, świętokrzyskim i wielkopolskim, a od 2019 roku zarządza regionalnym centrum logistycznym Inter Cars w Łodzi. Dysponuje dużym doświadczeniem w dystrybucji części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych, akcesoriów oponiarskich oraz wyposażenia warsztatów.

Liberty Corp Logo Ofirmie

więcej

Liberty Investments Logo Ofirmie

więcej

LIberty Investments O Firmie Liberty Corp

LIBERTY CORPORATION

LIBERTY CORPORATION Sp. z o.o. narodziło się w 2006 roku w Łodzi z pasji do motocykli i sportów motocyklowych, napędzanych ideą stworzenia miejsca, w którym miłośnicy sportów motocyklowych znajdą bogatą ofertę czołowych producentów motocykli oraz będą obsługiwani kompleksowo w zakresie doradztwa, sprzedaży i serwisu motocykli, części motocyklowych oraz odzieży i akcesoriów motocyklowych.

Dziś Liberty Corporation Sp. z o.o. jest właścicielem sieci salonów i serwisów motocyklowych pod marką Liberty Motors, posiada kultową włoską odzież motocyklową SPYKE oraz jest wyłącznym importerem Ducati i Piaggio Group w Polsce. Firma sprzedaje również morskie łodzie motorowe, narty wodne i silniki zaburtowe w salonach firmowych Liberty Marine.

Liberty Distribution Logo Ofirmie

więcej

Liberty Investments Logo Ofirmie

więcej