Mieszkania i apartamenty w Łodzi

Wille Jana

Wille Jana Slider1
Wille Jana Slider2
Wille Jana Slider3
Inwestycja zrealizowana

Osiedle „Wille Jana” to nowoczesny kompleks mieszkaniowy, złożony z siedmiu kameralnych 4-piętrowych budynków apartamentowych przy ul. Paradnej 43/45, w sąsiedztwie Stawów Jana. Wyróżnia je nowatorska i niebanalna architektura, wyjątkowy klimat miejsca oraz ponadprzeciętny standard wykończenia. Osiedle, zanurzone w zieleni, to doskonałe miejsce do tego, by nabrać dystansu i uciec od zgiełku, pozostając jednocześnie w mieście.

„Wille Jana” to w sumie 140 komfortowych mieszkań. Znajdują się tu apartamenty 2, 3, 4 i 5-pokojowe, o powierzchniach od 50 do 136 mkw. Funkcjonalne rozkłady dają wiele możliwości aranżacji wnętrz, a duże okna zapewniają ich doskonałe doświetlenie. Wszystkie mieszkania wyposażone zostały w przestronne tarasy.

Osiedle oferuje szereg udogodnień dla mieszkańców: zielony dziedziniec z placem zabaw dla dzieci, garaże podziemne pod każdym z budynków, miejsca naziemne na terenie inwestycji, windy, komórki lokatorskie czy też system nawadniania zieleni wodą, czerpaną ze studni głębinowych. Przy wjeździe na zamknięty teren osiedla zaprojektowano pomieszczenie ochrony.

Położenie „Willi Jana” gwarantuje doskonałą komunikację z centrum Łodzi, a bliskość Trasy Górnej, S8, S14 oraz dojazdów do autostrad A1 i A2 zapewniają bezproblemowy wyjazd z miasta.

Inwestycja zrealizowana.

Łódź
ul. Paradna 43/45
budynek:
kompleks 7 budynków
liczba mieszkań:
164
miejsca parkingowe:
191
realizacja:
Zrealizowana
pow. użytkowa:
14 983 mkw.
pow. terenu:
17 765 mkw.