Projekty w przygotowaniu
Liberty Poniatowski Ii Logo
Liberty Herb Lodz

„Poniatowski Park II” to 6-kondygnacyjny, wielorodzinny budynek mieszkalny, w którym postawiono na nowoczesność, funkcjonalność, wygodę oraz wysoką jakość użytych materiałów. Inwestycja realizowana będzie przy ul. Inżynierskiej 6, w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z największych i najpiękniejszych parków Łodzi – Parku Poniatowskiego.  To cicha i spokojna przestrzeń w samym sercu Łodzi, wyjątkowa dla ścisłego centrum miasta.

„Poniatowski Park II” to łącznie 17 komfortowych mieszkań i apartamentów, o powierzchniach od 40 do 100 mkw., oraz 1 lokal usługowy. Funkcjonalne rozkłady pozostawiają dużą swobodę w kreowaniu przestrzeni pod kątem indywidualnych potrzeb przyszłych mieszkańców, a duże okna doświetlają wnętrza.

Położenie inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z największych i najpiękniejszych łódzkich parków – Parku im. księcia Józefa Poniatowskiego, zapewnia doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji. Bliskość galerii handlowych (m.in: Pasażu Łódzkiego), obiektów sportowych i rozrywkowych, takich jak Aquapark Fala, ZOO Orientarium, Zatoka Sportu, Kino Helios, Atlas Arena, Klub Wytwórnia, kluby fitness i restauracje, a także licznych szkół i przedszkoli, sprawia, że inwestycja „Poniatowski Park I” to idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego i wyjątkowego mieszkania.

Lokalizacja w centrum miasta zapewnia bezpośredni dostęp do głównych arterii komunikacyjnych (Trasa Górna, Trasa W-Z, Dworzec Łódź-Kaliska, Dworzec Łódź-Fabryczna oraz do wygodnego transportu publicznego.

Realizacja inwestycji: IV kw. 2022 roku.

Ikona Powierzchnia
1 082

powierzchnia terenu

Ikona Powierzchnia Uzytkowa
1 239

powierzchnia użytkowa
metrów kwadratowych

Ikona Ilosc Mieszkan
17

ilość mieszkań

Ikona Miejsca Parkingowe
22

ilość miejsc parkingowych