Mieszkania i apartamenty w Łodzi

Poniatowski Park II

Realizacja 2022/2023

„Poniatowski Park II” to 6-kondygnacyjny, wielorodzinny budynek mieszkalny, w którym postawiono na nowoczesność, funkcjonalność, wygodę oraz wysoką jakość użytych materiałów. Inwestycja realizowana będzie przy ul. Inżynierskiej 6, w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z największych i najpiękniejszych parków Łodzi – Parku Poniatowskiego.  To cicha i spokojna przestrzeń w samym sercu Łodzi, wyjątkowa dla ścisłego centrum miasta.

„Poniatowski Park II” to łącznie 17 komfortowych mieszkań i apartamentów, o powierzchniach od 40 do 100 mkw., oraz 1 lokal usługowy. Funkcjonalne rozkłady pozostawiają dużą swobodę w kreowaniu przestrzeni pod kątem indywidualnych potrzeb przyszłych mieszkańców, a duże okna doświetlają wnętrza.

Położenie inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z największych i najpiękniejszych łódzkich parków – Parku im. księcia Józefa Poniatowskiego, zapewnia doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji. Bliskość galerii handlowych (m.in: Pasażu Łódzkiego), obiektów sportowych i rozrywkowych, takich jak Aquapark Fala, ZOO Orientarium, Zatoka Sportu, Kino Helios, Atlas Arena, Klub Wytwórnia, kluby fitness i restauracje, a także licznych szkół i przedszkoli, sprawia, że inwestycja „Poniatowski Park I” to idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego i wyjątkowego mieszkania.

Lokalizacja w centrum miasta zapewnia bezpośredni dostęp do głównych arterii komunikacyjnych (Trasa Górna, Trasa W-Z, Dworzec Łódź-Kaliska, Dworzec Łódź-Fabryczna oraz do wygodnego transportu publicznego.

Realizacja inwestycji: IV kw. 2022 roku.

Łódź
ul. Inżynierska 6
budynek:
1 (6-kondygnacyjny)
liczba mieszkań:
17
miejsca parkingowe:
22
realizacja:
2022/2023
pow. użytkowa:
1 239 mkw.
pow. terenu:
1 082 mkw.