Projekty mieszkaniowe w realizacji
Liberty Poniatowski I Logo
Liberty Herb Lodz

„Park Poniatowskiego I” to 6-kondygnacyjny budynek wielorodzinny. Synonim nowoczesności, funkcjonalności, komfortu i najwyższej jakości. Inwestycja usytuowana jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych łódzkich lokalizacji, przy ul. Rembielińskiego 33/35, w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z głównych parków – Parku Poniatowskiego. To cicha przestrzeń w samym sercu Łodzi, stworzona dla osób poszukujących spokoju , które jednak nie chcą rezygnować z wszystkich atrakcji i udogodnień, jakie oferuje centrum miasta.

„Park Poniatowskiego I” to 61 atrakcyjnych mieszkań i apartamentów, o powierzchniach od 30 do 100 mkw. Funkcjonalne rozkłady pozostawiają dużą swobodę w kreowaniu przestrzeni pod kątem indywidualnych potrzeb przyszłych mieszkańców, a duże okna doświetlają wnętrza. W inwestycji znajdują się garaże podziemne wraz z pomieszczeniami gospodarczymi oraz dostępnym dla mieszkańców pomieszczeniem na rowery i wózki.

Położenie w centrum Łodzi sprawia, że nowe budownictwo, jakim jest „Park Poniatowskiego II”, sąsiaduje nie tylko z z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku i rozrywki (np. Miejski Klub Tenisowy w Parku Poniatowskiego, Hala EXPO), centrami handlowymi (Pasaż Łódzki), ale również zabytkami oraz parkami. Pobliski Park Poniatowskiego oferuje pełną gamę możliwości, zarówno osobom aktywnym, jak i pragnącym wyciszenia. Rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, dostęp do przychodni i szpitali oraz bogata oferta edukacyjna, w tym Miasteczko Akademickie, wydziały Politechniki Łódzkiej i szkoła podstawowa na ul. Inżynierskiej, to niewątpliwie zalety położenia inwestycji.

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta, dzięki połączeniom autobusowym i tramwajowym. Dodatkowo, z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna, można dojechać zarówno do wszystkich większych miast Polski, jak i do pozostałych stacji w Łodzi. W odległości 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Realizacja inwestycji: 4 kwartał 2022 roku.

Ikona Powierzchnia
1 977

powierzchnia terenu

Ikona Powierzchnia Uzytkowa
3 394

powierzchnia użytkowa
metrów kwadratowych

Ikona Ilosc Mieszkan
61

ilość mieszkań

Ikona Miejsca Parkingowe
63

ilość miejsc parkingowych