Nieruchomości komercyjne

Point 44

Ikona Herb Piaseczno

„POINT.44” to kompleks dwóch budynków: handlowo-usługowo-biurowego oraz gastronomicznego typu Drive Thru, zlokalizowany przy Puławskiej w Piasecznie. Cechuje go elegancka i nowoczesna architektura, bezpośrednia ekspozycja oraz dostęp z ulicy Puławskiej. To parametry idealne dla osób ceniących swój czas i wygodę.

Budynek handlowo-usługowo-biurowy oferuje 3 kondygnacje naziemne o łącznej powierzchni najmu 5708 mkw. oraz jedną kondygnację podziemną z garażem na 83 miejsca. Ponadto na zewnątrz znajdują się 43 miejsca postojowe przeznaczone dla klientów i interesantów. Budynek został podzielony na dwie części o odmiennych funkcjach: handlowo-usługową w części dolnej oraz biurową na wyższych piętrach. Lokal gastronomiczny typu Drive Thru to niezależny budynek 1-kondygnacyjny o łącznej powierzchni 220 mkw., usytuowany w południowej części działki. Zagospodarowanie działki wokół budynku przewiduje podjazdy dla samochodów oraz miejsca parkingowe.

„POINT.44” położony jest w północnej części Piaseczna, tuż przy południowych dzielnicach Warszawy. Doskonała lokalizacja, z bezpośrednim dostępem do DK 79, drogi pełniącej funkcję łącznika między Obwodnicą Ekspresową Warszawy a Dużą Obwodnicą Warszawy (DK50), przeznaczoną dla ruchu tranzytowego – w połączeniu ze świetną infrastrukturą drogową – gwarantuje wygodny dostęp do tras wylotowych na Poznań Łódź, Katowice i Kraków, także dróg ekspresowych S2, S8, NS i autostrady A2.

Najemcy „POINT.44”: Liberty Motors, Total Fitness, AirBike, Ltec, Dalmec Polska.

Inwestycja zrealizowana.

Ikona Powierzchnia
8 503

powierzchnia terenu

Ikona Powierzchnia Uzytkowa
8 378

powierzchnia użytkowa
metrów kwadratowych

Ikona Miejsca Parkingowe
126

ilość miejsc parkingowych