Mieszkania i apartamenty w Łodzi

Park Staszica

Realizacja -

Park Staszica” to wysokiej jakości 8-piętrowy budynek mieszkalny, który powstanie w wyjątkowej lokalizacji – na skrzyżowaniu z zabytkową ulicą Stefana Jaracza, w sercu łódzkiego Śródmieścia i vis a vis parku. Architektura budynku, który zlokalizowany będzie przy ul. Wierzbowej 37/39, uwzględnia historyczną zabudowę sąsiadujących kamienic. Tym samym doskonale wpisuje się w plan przestrzenny i klimat tego zakątka Łodzi. Inwestycja realizowana jest z myślą o stworzeniu wyjątkowej przestrzeni do życia – zapewniającej komfort i wygodę przyszłym mieszkańcom, przy zachowaniu dostępu do niezbędnych wygód w centrum miasta. Sąsiadujący z nią Park im. Stanisława Staszica daje dodatkowo możliwość odpoczynku i rekreacji z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

„Park Staszica” zakłada powstanie 43 wysokiej jakości mieszkań, które będą zaprojektowane z wyjątkową dbałością. W inwestycji przewidziano zarówno garaże podziemne, jak i miejsca postojowe naziemne. W budynku znajdą się również komórki lokatorskie.

Bliskość głównych arterii komunikacyjnych, dworca, sądów i kancelarii adwokackich, Uniwersytetu Łódzkiego, Teatru Wielkiego, Filharmonii, ale także restauracji, sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób pragnących na co dzień korzystać ze wszystkich możliwości i wygód miejskiego życia.

Realizacja inwestycji: 2 kwartał 2023 roku

Łódź
ul. Wierzbowa 37/39
budynek:
1
liczba mieszkań:
-
miejsca parkingowe:
-
realizacja:
-
pow. użytkowa:
3 338 mkw.
pow. terenu:
1 012 mkw.